Co oznaczają nowe emotikony na Snapchacie?

Zastanawiacie się "co oznaczaczą, emotikony na Snapchat? "
Emotikony wyświetlane są obok nazwy kontaktów i mają następujące znaczenie:


Złota gwiazda - pojawia się obok użytkownika jeśli odtworzysz jego snapa w przeciągu 24h.
Super przyjaciele - Jesteście u siebie wzajemnie na pierwszym miejscu jako najlepsi przyjaciele. Pojawia się obok Twojego #1 przyjaciela, dla którego też jesteś #1 przyjacielem.
Grymas twarzy - Ty i jak Twój przyjaciel macie tego samego najlepszego przyjaciela. Pojawia się obok osoby, kiedy Twój przyjaciel jest też przyjacielem tej osoby.
Twarz w okularach - Jeden z Twoich najlepszych przyjaciół jest też najlepszym przyjacielem tej osoby. Pojawia się obok osoby, z która dzielisz przyjaciela.
Dziecko - Kiedy ktoś niedawno dodał Cię na snapie. Pojawia się obok osoby, która jest nowym znajomym.
Ogień/Płomień (Snappassa!) - Wysyłacie do siebie snapy kilka dni z rzędu. Wyświetlana obok liczby dni, przez jaką Ty i Twój znajomy wymieniacie ze sobą Snapy. Jeśli Ty oraz Twój znajomy nie wyślecie do siebie Snapa w ciągu 24 godzin, utracisz Snapassę!
Różowe serca - Jesteście u siebie wzajemnie na pierwszym miejscu jako najlepsi przyjaciele od 2 miesięcy. Pojawia się obok Twojego #1 przyjaciela, dla którego tez jesteś #1 przyjacielem – przez dwa miesiące z rzędu.
Czerwone serce - Jesteście u siebie wzajemnie na pierwszym miejscu jako najlepsi przyjaciele od 2 tygodni. Pojawia się obok Twojego przyjaciela, dla którego też jesteś przyjacielem – przez dwa tygodnie z rzędu.
Uśmiechnięta twarz (Przyjaciele) - Twój najlepszy przyjaciel. Pojawia się obok jednego z Twoich przyjaciół.
Żółte serce (Super przyjaciele) - Jesteście u siebie wzajemnie na pierwszym miejscu jako najlepsi przyjaciele. Pojawia się obok Twojego #1 przyjaciela, dla którego też jesteś #1 przyjacielem.
Wysyłacie do siebie snapy sto dni z rzędu.
Klepsydra - Czas najwyższy wysłać snapa do tej osoby. Wkrótce dobiegnie końca Twoja snappassa z tą osobą i musisz wysłać snapa, żeby ją przedłużyć.
Ciasto urodzinowe (Urodziny przyjaciela) - Pojawia się obok osoby, która ma dzisiaj urodziny.
Uśmieszek - Jesteś jednym z jego najlepszych przyjaciół, ale ta osoba nie jest twoim najlepszym przyjacielem. Pojawia się obok osoby, dla której jesteś jednym z przyjaciół, ale nie jest to Twój przyjaciel.Polecamy naszą stronę partnerską iCure.pl